Web Tasarım İşinde 5 Altın Kural

Web Tasarım

Harika bir web sitesi tasarlamak, yalnızca çekici ve kullanıcı dostu bir arayüz oluşturmak için bileşenlerin bir araya getirilmesi ile bitmiyor. Web sitesi tasarımı aslında iyi araştırılmış bir strateji gerektirir. İnsanlar bunun için web tasarım ajanslarına müracat ediyor.

İşletmeniz için bir web sitesi açmayı planlıyorsanız, işinizi başarıya yönlendiren bir şirkete sahip olmak için ihtiyaçlarınızı ve çalışma stilinizi temel alan kapsamlı bir araştırma yapmanız gerekir.

Web Tasarımcısı

Aynı şey, tüm unsurların etkili bir şekilde nasıl birleştirileceği konusunda net bir fikre sahip olması gereken web sitesi tasarımcıları için de geçerlidir, böylece her biri ortak bir hedefe katkıda bulunur. Web tasarımı, bir web sitesinin nesnel yönelimli ve sorunsuz çalışmasını sağlayan, düzen, topografya, estetik ve daha pek çok bileşeni bir araya getirir.

İşte harika bir web sitesi oluşturmak için takip etmeniz gereken beş altın web tasarımı kuralları:

web tasarım işinde 5 altın kural

[av_button_big label=’RIOT Resim Optimize Programı (ÜCRETSİZ) İçin TIKLA’ description_pos=’below’ link=’post,788′ link_target=’_blank’ icon_select=’yes-right-icon’ icon=’ue897′ font=’entypo-fontello’ custom_font=” color=’theme-color-highlight’ custom_bg=’#444444′ color_hover=’theme-color-highlight’ custom_bg_hover=’#444444′ av_uid=’av-8d9jb’ admin_preview_bg=”][/av_button_big]

 

[av_button_big label=’TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLA’ description_pos=’below’ link=’post,670′ link_target=’_blank’ icon_select=’yes-right-icon’ icon=’ue897′ font=’entypo-fontello’ custom_font=” color=’theme-color-highlight’ custom_bg=’#8dc04e’ color_hover=’theme-color-highlight’ custom_bg_hover=’#8dc04e’ av_uid=’av-8d9jb’ admin_preview_bg=”][/av_button_big]

6 Yorumlar

 1. Web tasarım işinde diğer bir altın kural:
  Renk uyumudur bence. Sayfalar arasındaki renk ahengi çok önemlidir.

 2. Güzel bir plan. bundan sonraki tasarım işimde buradaki Web tasarım kurallarını uygulayarak bir proje deneyeceğim. Size geri bildirim yaparım.

 3. Web sitesi açmayı düşünüyorum. Çok faydalı oldu.
  Wordpress tabanlı açmayı düşünüyorum.
  Çok heyacanlıyım. İnşallah başarılı olurum.
  Web tasarım için gerekli olan altın kuralları kesinlikle uygulayacağım.

 4. Çok başarılı olmuş infografik tarzda Web tasarım için gerekli prensipleri sıralamışsınız.
  Baya emek harcamışsınız.
  Teşekkürü hak ettiniz.

 5. Bilgilendirme için şükranlarımızı sunarız. Eksik olmayın

 6. Merhaba admin Web tasarım işindeki 5 altın kural infografiğinizi kendi sitemde kullanabilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir